Бобрицький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Ялинка" Роменської міської ради Сумської області
 
КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Українське ділове мовлення. Календар свят Календар - Українська, Calendian

Новини


Всі новини

Безпека життєдіяльності

     Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "безпека життєдіяльності в днз"    

Батьки, будьте прикладом!

 

Головна відповідальність у вихованні грамотного учасника дорожнього руху лежить на Вас. Щодня Ваша дитина ходить з Вами до дошкільного  навчального закладу та в зворотному напрямку, а дорога – це завжди небезпека. І головним учителем безпечної поведінки дітей на проїжджій частині є не працівники навчального закладу, не ДАІ, а саме батьки. Є дитячі книжки, дитячий театр, дитяче кіно, дитячі іграшки. Але немає і бути не може «дитячого дорожнього руху». Безпечній поведінці на дорозі треба вчити. Але завчені, як вірші, Правила не вбережуть дитину від біди. Тому поряд з вивченням Правил дорожнього руху треба діяти особистим прикладом.

         Використовуйте будь-який відповідний момент для ознайомлення дітей з правилами вуличного руху. Гуляючи з дитиною по селу, місту, по дорозі до садочку і додому зверніть її увагу на те, як багато машин, легкових та вантажівок їздить по вулицях. А який порядок! Це тому, що люди виконують правила дорожнього руху. Розкажіть про те, що машини їдуть по одній стороні бруківки, що люди ходять по тротуару. Переходячи з дитиною вулицю, покажіть їй, поясніть, що треба уважно подивитися ліворуч, потім праворуч, і переходити вулицю прямо, а не навскіс.

      Дуже важливо, щоб ваша дитина зрозуміла, а не тільки запам‘ятала, що виконувати правила дорожнього руху потрібно завжди і всюди. Ваш приклад буде куди більш наочним, ніж сотні разів повторювані слова «не ходи на червоне світло». Тому навіть якщо ви спізнюєтеся — все одно переходьте дорогу там, де це дозволено правилами.

       Будьте прикладом для дітей у дотриманні Правил дорожнього руху. Адже життя і здоров'я дітей у Ваших руках!

 

 

 

 

Картинки по запросу вогонь  Попередження пожежі

від пустощів та необережного поводження з вогнем