ВУЗ ШАГ
 
Бобрицький ДНЗ (ясла-садок) "Ялинка" Бобрицької сільської ради Роменського району Сумської області
 
КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Українське ділове мовлення. Календар свят Календар - Українська, Calendian

Новини


Всі новини

Наші гуртки

Картинки по запросу гурткова робота в днз

   

      Сьогодні надзвичайно актуальною є проблема щодо виявлення здібностей, інтересів, нахилів дітей та їх розвиток. Розвиток творчих здібностей, інтелекту дітей з дошкільного віку є чи не найкращими інвестиціями у майбутнє.

       У зв’язку з цим перед нашим дошкільним закладом стоїть важливе завдання розвитку творчого потенціалу підростаючого покоління, що, в свою чергу, вимагає вдосконалення навчально-виховного процесу з урахуванням психологічних закономірностей всієї системи пізнавальних процесів. Для розвитку творчості дітям необхідно придбати певні знання, оволодіти навичками й уміннями, освоїти способи діяльності, якими самі діти без допомоги дорослих оволодіти не можуть.  Широкі можливості у розв’язанні проблеми розвитку творчих здібностей дитини педагогам надає гурткова робота.

     Гурткову роботу ми розглядаємо як одну із головних ланок в системі виховання всебічно розвиненої особистості, найповнішого розкриття її задатків і нахилів, створення умов для розвитку й підтримки талантів та обдарувань.  В закладі на протязі останніх трьох років працювали такі гуртки: «Руками творяться дива» - робота з папером, «Творча майстерня» - робота з природним матеріалом, театральний. У 2015-2016 навчальному році працювали хореографічний гурток та гурток театралізованої діяльності «Казкові долоньки».  У 2016-2017 навчальному  році наші малята займалися у гуртках «Комп'ютерна грамота» та «Шахи», де діти оволодівали азами комп’ютерної грамоти та гри в шахи. У 2017-2018 навчальному році в дошкільному закладі працювали гуртки "Театр перед мікрофоном" та "Природолюб".

         Гра в шашки сприяє реалізації завдань освітньої лінії "Гра дитини" Базового компоненту дошкільної освіти. У 2018-2019 навчальному році в садочку працює гурток "Цікаві шашки". Навчання дітей грати в шашки є одним із засобів, що сприяють розвитку інтелектуальних здібностей дошкільників.  Народознавчий гурток "Калинка"  приділяє значну увагу вихованню у дітей любові до Батьківщини, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу.

 

          

          

    ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу театралізована діяльність в днз               План роботи гуртка "Театр перед мікрофоном"               

 

 

 

     

 

 

Картинки по запросу шашки отрисовки              План оботи гуртка  "Цікаві шашки"