Бобрицький ДНЗ (ясла-садок) "Ялинка" Бобрицької сільської ради Роменського району Сумської області
 
КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Українське ділове мовлення. Календар свят Календар - Українська, Calendian

Новини


Всі новини

Новини

Картинки по запросу отрисовки дети

 

          

 

 

Сценарій на 1 червня. Корисна підбірка  Нарешті! Літечко прийшло, дітям радість принесло! Ось і настало для нас довгоочікуване свято сонця, найдовше свято - Свято сонячного, теплого, веселого літа! Кожен день цього великого свята буде розчинятися, як нова сторінка цікавої і яскравої, барвистої книги. Сьогодні перший день літа, і ми раді прозорому вітру, зеленим деревам і блакитному небу. 1 червня відзначати День захисту дітей – добра традиція для ЗДО  «Ялинка». Цього дня діти чекали з нетерпінням. Малята з задоволенням відправились у країну Дитинства, де на них чекали зустрічі з казковими героями, разом  грали в цікаві ігри, веселились та танцювали! Протягом дня на дітей чекав ще один сюрприз, родзинкою якого став вітамінний сік та солодощі. Весь день в нашому садочку панувала весела та позитивна атмосфера. Піднесений настрій був не тільки у дітей, а і у дорослих.  

 

 

      

        Чому так багато довкола тепла? Це мамине свято весна принесла. На мамине свято, на мамине свято я в гості весну запросив у кімнату. На мамине свято, на мамине свято хороших дарунків для мами багато. Зараз маму я здивую, їй таночок затанцюю.

          У нашому садочку відбулись традиційні свята до 8 Березня. Діти вітали любих матусь і бабусь із чудовим весняним святом. Вихованці середньої групи привітали їх таночком за мотивами популярної пісні SKIBIDI.

    ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу горизонтальный разделитель текста

 

          

 

      1 березня 2019  наш садочок прийняв участь у  Всеукраїнському занятті доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».   Для  старших дошкільників проведено інтерактивне заняття про гуманне та відповідальне ставлення до тварин на тему: «Тварини – наші друзі»,  розроблене  спеціалістами по роботі з дитячою аудиторією Благодійного фонду «Happy Paw». Вихователі ознайомили дітей з професіями людей, які доглядають тварин (ветеринар, кінолог); закріпили знання про особливості догляду за котами та собаками, умови їх існування; формували навички поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці; розвивали пізнавальну та творчу активність, уяву, логічне мислення; поповнили словниковий запас дітей словами: адресник, притулок для тварин, кінолог, ветеринар, ветеринарна клініка; виховували чуйне, гуманне та відповідальне ставлення до тварин.  Дошкільнята із задоволенням прийняли участь у вікторині "Чим годувати?".

 

Картинки по запросу горизонтальный разделитель текста

 

           

 

            Різдво - особливе свято. Все у ньому чарівне, казкове і таємниче. Напередодні святвечора влаштували незбутнє дитяче свято, адже всім малюкам так хочеться доторкнутися  до різдвяного дива! Діти співали різвяних пісень, більше дізналися про героїв біблійних легенд, а ще - пригадали які страви прикрашають стіл під час святкової вечері.

Картинки по запросу горизонтальный разделитель текста

 

          

 

            19 грудня – довгожданий  день зустрічі з мріями і подарунками. Свято дитинства і щедрості, на яке щорічно чекають наші дошкільнята. От і цього 2018    з самого ранку малята виглядали Святого Миколая, аби отримати подарунки.  А  щоб Святий Миколай їх знайшов, треба було «запалити зорі на небі», знайти які допомогла квест-гра «Запалюємо зорі до Дня Миколая».

 

       ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу горизонтальный разделитель текста

 

         

 

10-14.12.2018

          В дошкільному навчальному закладі відбувся тематичний тиждень "Права дитини", метою якого було поглиблення знань дітей про свої права (згідно Конвенції про права дитини), про обов`язки, сім`ю, розвиток комунікативних навичок, аналізувати ситуації, які характеризують порушення прав дитини, вчити зіставляти добрі та погані вчинки, виховувати почуття власної гідності, впевненості у собі.                         

        Виховання дошкільнят неможливе без активної участі батьків, тому при проведенні тематичного тижня приділялася увага цьому напрямку роботи. Також батьки прийняли участь у виготовлення фото колажів своїх родин.

             Корисно та цікаво пройшов "Тиждень прав дитини" у нашому садочку!

Картинки по запросу горизонтальный разделитель текста

 

 

 

         

 

           – Хто   на світі найспритніший,  найсильніший, найвеселіший? – Це мій тато!   Вже стало традицією у нашому садочку 6 грудня відзначати Свято татуся. Ось і цього року діти привітали зі святом своїх татусів інсценівками, віршами, піснями та змаганнями у спритності та кмітливості. Як завжди перемогли дружба та радісний настрій.

       ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу горизонтальный разделитель текста

 

          

          

Травень 2018 р.

         Найтепліше і найрідніше свято року знову завітало у гості до нашого дошкільного навчального закладу – Міжнародний день сім’ї з величезним букетом весняних квітів та широченною посмішкою. Сім’я – основний елемент суспільства, вона була й залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності та розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.

         У нашому закладі до Міжнародного дня сім’ї та Дня матері провели цікаві заходи,  метою  яких було привернення уваги до взаємовідносин у сім'ї, виховання поваги до матері, берегині родини. Квіти, листівки, вироби своїми руками та інші символічні презенти — якраз те, що треба! Адже головне — зовсім не ціна подарунку, а теплота і щирість почуттів, з якими діти їх дарували... Батьки разом з дітками малювали малюнки, виготовили колажі про свою родину.   

 

Картинки по запросу горизонтальный разделитель текста

 

             

     

9.03.2018

          Щоб убезпечити наших дітей та майно від пожежі, маємо повсякчас нагадувати їм правила безпечного поводження з сірниками та електроприладами. Театралізована вистава «Небезпечні іменини» нагадала дошкільнятам правила безпеки.

 

Картинки по запросу горизонтальный разделитель текста

 

     

    

     15.03.2018

          У старшій групі вихователь Алексєєва Л.В. провела відкирите інтегроване заняття, на якому поділилась із колегами досвідом роботи.