Бобрицький ДНЗ (ясла-садок) "Ялинка" Бобрицької сільської ради Роменського району Сумської області
 
КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Українське ділове мовлення. Календар свят Календар - Українська, Calendian

Новини


Всі новини

Новини

      

Картинки по запросу отрисовки дети

 

 

        

 

         Ой ти, зимонько-зима, скільки снігу намела! Весело взимку на прогулянці дітям. Ліпимо сніговиків та казкові фортеці, катаємося з гірки на санчатах та льодянках. Граємо в сніжки та захопливі зимові ігри.

Результат пошуку зображень за запитом "горизонтальный разделитель для текста"

 

           

 

            Різдво - особливе свято. Все у ньому чарівне, казкове і таємниче. Напередодні святвечора влаштували незбутнє дитяче свято, адже всім малюкам так хочеться доторкнутися  до різдвяного дива! Діти співали різвяних пісень, більше дізналися про героїв біблійних легенд, а ще - пригадали які страви прикрашають стіл під час святкової вечері.

 ÃƒÂÃ‚ ÃÂµÃÂ·Ã‘ƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "горизонтальный разделитель для текста"

          

 

            19 грудня – довгожданий  день зустрічі з мріями і подарунками. Свято дитинства і щедрості, на яке щорічно чекають наші дошкільнята. От і цього 2018    з самого ранку малята виглядали Святого Миколая, аби отримати подарунки.  А  щоб Святий Миколай їх знайшов, треба було «запалити зорі на небі», знайти які допомогла квест-гра «Запалюємо зорі до Дня Миколая».

Результат пошуку зображень за запитом "горизонтальный разделитель для текста"

       

         

 

10-14.12.2018

          В дошкільному навчальному закладі відбувся тематичний тиждень "Права дитини", метою якого було поглиблення знань дітей про свої права (згідно Конвенції про права дитини), про обов`язки, сім`ю, розвиток комунікативних навичок, аналізувати ситуації, які характеризують порушення прав дитини, вчити зіставляти добрі та погані вчинки, виховувати почуття власної гідності, впевненості у собі.                         

        Виховання дошкільнят неможливе без активної участі батьків, тому при проведенні тематичного тижня приділялася увага цьому напрямку роботи. Також батьки прийняли участь у виготовлення фото колажів своїх родин.

             Корисно та цікаво пройшов "Тиждень прав дитини" у нашому садочку!

Результат пошуку зображень за запитом "горизонтальный разделитель для текста"

 

         

 

           – Хто   на світі найспритніший,  найсильніший, найвеселіший? – Це мій тато!   Вже стало традицією у нашому садочку 6 грудня відзначати Свято татуся. Ось і цього року діти привітали зі святом своїх татусів інсценівками, віршами, піснями та змаганнями у спритності та кмітливості. Як завжди перемогли дружба та радісний настрій.

 ÃƒÂƒÃ‚ƒÃ‚Ã‚ ÃÂµÃÂ·Ã‘ƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "горизонтальный разделитель для текста"      

    

              

 

Сценарій на 1 червня. Корисна підбірка   Нарешті! Літечко прийшло, дітям радість принесло! Ось і настало для нас довгоочікуване свято сонця, найдовше свято - Свято сонячного, теплого, веселого літа! Кожен день цього великого свята буде розчинятися, як нова сторінка цікавої і яскравої, барвистої книги. Сьогодні перший день літа, і ми раді прозорому вітру, зеленим деревам і блакитному небу. 1 червня відзначати День захисту дітей – добра традиція для ЗДО  «Ялинка». Цього дня діти чекали з нетерпінням. Малята з задоволенням відправились у країну Дитинства, де на них чекали зустрічі з казковими героями, разом  грали в цікаві ігри, веселились та танцювали! Протягом дня на дітей чекав ще один сюрприз, родзинкою якого став вітамінний сік та солодощі. Весь день в нашому садочку панувала весела та позитивна атмосфера. Піднесений настрій був не тільки у дітей, а і у дорослих.  

Результат пошуку зображень за запитом "горизонтальный разделитель для текста"

          

          

Травень 2018 р.

         Найтепліше і найрідніше свято року знову завітало у гості до нашого дошкільного навчального закладу – Міжнародний день сім’ї з величезним букетом весняних квітів та широченною посмішкою. Сім’я – основний елемент суспільства, вона була й залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності та розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.

         У нашому закладі до Міжнародного дня сім’ї та Дня матері провели цікаві заходи,  метою  яких було привернення уваги до взаємовідносин у сім'ї, виховання поваги до матері, берегині родини. Квіти, листівки, вироби своїми руками та інші символічні презенти — якраз те, що треба! Адже головне — зовсім не ціна подарунку, а теплота і щирість почуттів, з якими діти їх дарували... Батьки разом з дітками малювали малюнки, виготовили колажі про свою родину.   

Результат пошуку зображень за запитом "горизонтальный разделитель для текста"

 

             

     

9.03.2018

          Щоб убезпечити наших дітей та майно від пожежі, маємо повсякчас нагадувати їм правила безпечного поводження з сірниками та електроприладами. Театралізована вистава «Небезпечні іменини» нагадала дошкільнятам правила безпеки.

Результат пошуку зображень за запитом "горизонтальный разделитель для текста"

 

     

    

     15.03.2018

          У старшій групі вихователь Алексєєва Л.В. провела відкирите інтегроване заняття, на якому поділилась із колегами досвідом роботи.