ВУЗ ШАГ
 
Бобрицький ДНЗ (ясла-садок) "Ялинка" Бобрицької сільської ради Роменського району Сумської області
 
КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Українське ділове мовлення. Календар свят Календар - Українська, Calendian

Новини


Всі новини

Наші досягнення

 

 

     Заклад дошкільної освіти є активним учасником  багатьох конкурсів  як на районному рівні, так  і на обласному. Робота закладу у розбудові українського дошкілля  неодноразово відзначалася грамотами та подяками:

 

.   2017 рік - ІІ місце в обласному конкурсі на кращу організацію оздоровлення дітей улітку в дошкільних навчальних закладах у 2017 році.

 

.    За високий професійний рівень, індивідуальний творчий підхід до навчання і виховання підростаючого покоління, за створення належних умов та якісну підготовку до 2016/2017 навчального року заклад відзначено Подякою голови РДА та голови районної ради.               

 

.   2015 рік – заклад посів ІІ місце районному конкурсі «Гармонія руху».

  

.   У 2014 році управлінням освіти, молоді та спорту Роменської РДА була проведена державна атестація дошкільного навчального закладу.                     

          Заклад визнано «Атестованим з відзнакою» за рівнем впровадження дошкільної освіти (рівень освітньої діяльності – «високий»).

 

.  2013 рік – заклад отримав ІІІ місце у районному конкурсі на краще облаштування групового осередку дошкільного навчального закладу.

 

·   2013 рік – заклад посів ІІ місце в обласному огляді-конкурсі «На кращий дошкільний заклад оздоровлення та відпочинку» у номінації «Сільський ДНЗ».

 

2012 рік – І місце у районному конкурсі на кращу методичну розробку посіла вихователь Нужна Л.І..

 

·   2010 рік – І місце у районному конкурсі «Золоте серце» посіла вихователь Майборода Т.О..